Prikaz jedne poruke
Stara 13.2.2013, 20:02   #5676
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nije poenta da li ću ja nešto da diram, već to što uvek napišeš više nego što je potrebno. Nema veze da li se to sazna u prvih ili poslednjih 5 minuta filma, neki od nas jednostavno ne žele da znaju ni toliko unapred. A ti si nam već sasuo u grkljan da je Vlada umešana, pa da je tu neka navlakuša, a ima i zombija... Verujem da neki od nas to nisu želeli da saznaju unapred, posebno zato što je IMDB opis vrlo suzdržan, i pominje samo petoro prijatelja koji odlaze u zavučenu kolibu u šumi...
Ne mislim da je to vise nego sto je potrebno, ne bih mogao lepo da objasnim poentu filma (u ovom slucaju, da je to horor satira) kad ne bih pomenuo i te detalje.

Ali, okej, ubuduce cu sve takve stvari da stavljam u spoiler, no problem
Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
caine, ako nije tajna, da li je ovo tvoja rečenica: "Miller's Crossing je ljubavno pismo film noaru"? Ili si je pokupio iz neke prave filmske recenzije? Pitam zato što liči na nadahnute textove filmskih i drugih umetničkih kritičara
Nisam siguran da li je to kompliment, ali hvala Elem, nije tajna, posebno zato sto je to moja recenica Doduse, nisam ja izmislio izraz "ljubavno pismo necemu"...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
ZoNi (14.2.2013)