tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2012, 13:08   #6530
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Vecanski kaže: Pregled poruke
Guild Wars nije dobio ime po svom GvG delu igre već po lore-u.
Pročitaj šta tačno piše (sam si naveo) i stavi to u timeline GW-a, onako otprilike.... GvG jeste bio suština igre i ono po čemu je igra dobila naziv, bez obzira da li ga je neko igrao, a neko ne. Sam lore GW-a je nastajao i oblikovao se vremenom, početna osnova igre (kako je i Anet forsirao) je bila "učlani se u gild ili napravi svoj/uključi se u rat gildova".

Igra je bez GvG-a (i pratećih stvari - GH, ladder, turniri, nagrade...) nekako nekompletna. Svaka čast WvW-u, odličan je, ja volim da ga igram, ostanemo nekad i po celu noć, ali nešto tu fali. Da li fale neke posebne nagrade, titule... ne znam. Lep je osećaj uzeti Stonemist Castle, ali pobeda u GvG meču protiv poznatog gilda (ili čak pobeda u Hall of Heroes) su mi nekako više epic, bolji je osećaj. Nema zerga koji vadi stvar, ako ja fejlujem moj tim verovatno i gubi, nema opuštanja i uvek je napeto.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Poštovanje jednostavno treba steći učinkom a ne dubokim džepom.
Apsolutno tačno i ispravno, ali na taj način možda opet može da nastane neka vrsta "rank diskriminacije" (ili nešto slično), a što su hteli da izbegnu u GW2.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zorx na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (24.11.2012)