Prikaz jedne poruke
Stara 7.2.2007, 11:24   #207
grdja
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 452
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Bioware, Interplay, Black Isle, Troika...

Citat:
Eniaroyah kaže:
Da, samo što su i Arcanum i Bloodlines pored NWN najbolji RPG naslovi u poslednjih par godina, kada se zanemare neke relativno nevažne sitnice i udubiš se, a svaki pravi RPG gamer će baš to uraditi... I što je najvažnije, dobro će mu se isplatiti.

A svako ko neće igrati ovako duboke i ozbiljne igre samo zbog "grafičkih problema", mi zvuči kao neko ko odbija Lamborghini Miura jer se eto lako kvari...



Da i zbog toga se "duboke i ozbiljne" igre prodaju u tri primerka i firme propadnu.

Ne gledam grafiku, Final Fantasy 8 me ceka da dodjem do vremena da ga igram. Tokom jeseni glavne igre koje sam igrao su XCOM Terror from the deep i Battle Isle 2. Ali postoje granice koliko neki kvaliteti igre mogu da kompenzuju mane.

Arcanum je imao daleko losiju grafiku od Tormenta ili Fallouta 2, kada govorimo o 2d grafici jedino opravdanje moze biti lenjost i totalno cicijastvo ljudi koji rade igru.
Bloodlines je i ovako ukopan time sto je izasao istog dana kao HL2, kupili su engine za velike pare i siguran sam da su mogli da dobiju finalnu verziju (optimizovaniju i bez toliko bagova) i da zakasne mesec dva za izdavanje taman bude bozicna sezona.
grdja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke