tema: Overwatch
Prikaz jedne poruke
Stara 7.3.2015, 19:05   #68
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Sve ti se svodi da je fail zato sto je FPS MOBA a zapravo nema veze sa mobom osim sto se radi o herojima. Tipicni FPS arena šuter sa dosta razlicitih skilova.

Analiza ti je na osnovi sta si ti zamislio u glavi pa na osnovu toga, sta bi bilo kad' bi bilo. E jesi majstor.

Sve to sto si naveo nema smisla jer niti si vido gameplay niti si uopste igrao igru. Bravo.

I na kraju, SMITE je gotovo FPS pa je to meni najbolja verzija MOBA igre tako da ti "analiza" oko perspektive i tu fejla. Cuj ne mozes mijesati FPS i mobu.. da se tako razmišlja danas bi i dalje bili u kamenom dobu.

Ali si se osigurao popljuvati i ako bude igra radila jer jel'.. igrat ce samo oni Blizardovi fanovi.. ccc.

Mene mnogo ne privlaci jer je 90% FPS-a arena šuter poput ove. Zanimljivi skillovi mozda doprinesu osvježenju ali cisto sumnjam.


Cekaj, imas li ti neki argument, ili ces i ti ko Kidja gore da se kulovises? Ovo vam je forum, tekstualna komunikacija, a ne uzivo prepucavanje pa da se tako razbacujete postapalicama, onomatopejom i nabacanim polumislima bez ikakve argumentacije da ih podrzite.

Uostalom, moze li ista ovde da se kaze protiv Blizzardovih igara, a da ti se neki pacenik ne nakaci na vrat sa ad hominem napadima? Ja iskritikujem igru, oni napadnu mene licno. Gori ste od Vucicevih botova jedno pet puta. Pri cemu oni od toga barem imaju neke koristi, nadju posao, avanzuju u partiji. A vi ove em krvavo branite, em vam ovi izvlace pare iz dzepa.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke