Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2017, 4:26   #2
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Nesto mi jede memoriju na C particiji!

Citat:
Aleksejko97 kaže: Pregled poruke
Pozdrav ljudi! Naslov bukvalno kaze sve. Iz dana u dan imam sve manje memorije na C particiji. Jedno vreme sam mislio da mi nista ne jede memoriju vec da sam je jednostavno prepunio nekako (iako nista nisam skidao), pa sam nasao nacin da oslobodim vise memorije tako sto sam izbrisao fajlove i "ogranicio" Javu. Oslobodio sam 10 GB. Medjutim, nakon 15- 20 dana, meni se memorija svela na 2 GB-a, a nista ne skidam! Jedino po koji film koji i nije na C particiji. Skinuo sam malwarebytes, imam Aviru. Preko Malware-a sam nasao neke pretnje pa sam ih i uklonio, te iste Avira nije mogla da pronadje. Sada mislim da nema nicega. Ne znam sto se ovo desava. Onaj system restore pointse nisam postavljao, svasta sam citao, pojma nemam sta da radim. Da li da postavim sliku WinDirStata? Da ga skinem pa da vidimo ili? Neko resenje ? :P Unapred hvala!
Sam si reko, za pocetak prouci statistiku, nadji sta najvise zauzima, pa probaj da ustanovis pocetnu dijagnozu. Pocisti sistem malo s ccleaner, pobrisi nepotrebne ekstenzije za browsere, ugasi sve nepotrebne startup programe pa vidi dal ce pomogne
srksi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke