Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2006, 18:10   #11
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Citat:
danguba kaže:
Ok lepo ste me ismejali, i ispao sam, glup u drustvu ali ste mi i pomogli. TNX.
Samo da razjansim pitanje br 2. posto vidim da je bilo nejasno :
- ako sam skapirao dobro samo crackovani ps2moze da pusta ne originale ?
- cuo sam da verzije psp-a posle 2.0 ne mogu da se crackuju ili bar ne kod nas (SCG).
- a i da pojasnim pitanje br 1. Nije mi primarno da igram u mrezi vec da ubijem vreme u putu ili dok negde nesto cekam, pa me zanima da li piratkse igre ( ili one skinute sa neta) rade normalno van mrezne upotrebe. (i koliko pirati kostaju u SCG- Beograd tj Novi Beograd)

ps prihvatam jos po koje ismejavanje ali da uz to ide i odgovor.

zahvalan
Ok, ja sam i dalje zbunjen - jel tebe interesuje PS2 (Playstation 2) ili PSP (Playstation Portable)?

Za PS2 - da, samo modovani (hardverski krekovan specijalnim čipom) PS2 može da pušta kopije. Kopije možeš skinuti sa neta (npr sa torrent mreže) i narezati iz Alcohol120% programa. Ili kupiti kod dobavljača. Whateva'
Takođe, uz program PS2reality media player PS2 može da pušta i XVID, MP3...

Za PSP - ovo nemam, ali znam da ne može da se moduje 2.0 već samo 1.1a, i da postoji način da se uradi reverse sa 2 na 1 ako kupiš ovaj novi, ali je opasan po prenosivu konzolu, mada, ljudi ga rade... da li možeš skinuti s aneta i narezati igre za PSP - teško, konzolica koristi specijalne male diskove... protiv piraterije... ali sve se može kad se hoće, zavisi koliko jako hoćeš nešto... (milka čokolada, odmah, jako! )

Nisi ispao glup u društvu nego si postavio konfuzna pitanja. Sad sve mislim da si hteo da pitaš "može li PSP da se poveže na TV" a ne PS2 koji je pravljen za TV...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke