tema: Grime
Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2021, 12:50   #17
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Grime

Ja zavrsih igru.Igra je par ekselans! Kao sto sam vec rekao nemam sa cime da je uporedim jer nisam igrao ni jedan od tih soulsborne platformera, ali me je u jako puno momenata, po izvodjenju podsetio na orija iako je Ori ipak vise platformer. Takodje aktiviranje lifta nakon preteske platformske deonice ili otkljucavanje nekih vrata, ima tako jak DS smek.Svakako, za svakog ko voli ovakav tip igara, svaka pohvala! Igra je definitivno kandidat za goty u svojoj kategoriji, indi kategoriji... imao sam neke bagove sa verzijom 1.0.0 ali u aktuelnoj 1.1.26 (ako se ne varam), nikakvih problema nisam imao.Prilicno sam se namucio i u boss deonicama ali mozda jos i vise u platformskom delu, ulavnom od Carven Palace-a, pa nadalje, ali tu mozda i nisam merodavan, jer generalno ne igram platformere.Tipa, trebalo mi je ceo dan da predjem platformski deo u Carven Palace, a onda sam isti dan otisao kod ortaka i kod njega taj ceo deo presao za bukvalno sat vremena.Igra i izgleda i zvuci jako dobro.Koliko sam ja, igrajuci, uspeo da vidim, igra ima bar dva razlicita kraja, ali se jedan od krajeva bira na samom kraju.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
filpan (23.9.2021)