Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2016, 1:14   #18
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
Ljudi, jednu stvar morate shvatiti. Savrsen telefon ne postoji,i nikad nece postojati. Za SVAKI telefon koji je do sad izasao, ljudi su pisali negativne kritike, kad bi gledali utiske i komentare korisnika, niko ne bi nikad kupio nijedan telefon. Nacitao sam se milion problema i kvarova pre kupovine svakog telefona, i gle cuda,nisam imao problema ni sa jednim, iako sam video da se ljudi zale te na ovo te na ono. Svaki telefon koji izadje iz fabrike je ispravan, mozda ne svaki ali sigurno 99%. Kod svakog modela je moguc kvar i posle par dana, kvari se i auto od 50k e posle mesec dana, a da se ne kvari telefon od 150e. Komentare o nekom telefonu uglavnom izbegavaj, ako odes na gsmarenu tek onda neces kupiti nijedan telefon.
Imaš pravo. Pogotovo oko GSM Arene.


Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
Moj ti je savet Moto E3. Jeste slabiji od E3 power koji ko zna da li ce doci kod nas i po kojoj ceni, ali je za 7k dinara uz najjeftiniji paket odlicna kupovina. Motorole imaju stock android i rade odlicno,i do sad su dobijale updejtove redovno. Telefon i da ima neku gresku ili fabricki problem, u najgorem slucaju , ti imas garanciju 2 god i ti si njima platio za ispravan telefon, uz malo cimanja mozes i to da resis, pogotovo jer VIP se trudi oko korisnika jer ih ima malo.
Za sada mi jeste glavni kandidat, jedino me sekira to što su skoro izbacili OTA update koji je nekim ljudima shebao fon.

Ono što je dobro je to što su ljudi iz Motorole aktivni na forumu pa žele da pomognu, ne valja što izgleda da komunikacija Motorola-Lenovo izgleda ne funkcioniše dobro.

Čitao sam žalbe ovde btw: https://forums.lenovo.com/t5/Moto-E-Phones/ct-p/MotoE

Ono što je dobro je što će izgleda uskoro biti dostupan root.

Bilo kako bilo za sada mi jeste glavni kandidat. Javljam uskoro šta sam napravio. Hvala na sugestiji.
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke