Prikaz jedne poruke
Stara 14.11.2022, 12:39   #15542
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
DON'T WORRY DARLING

https://www.imdb.com/title/tt10731256/



Generična varijacija na Stepfordske supruge, koja se pretvara u bljutavi femi-naci pamflet, sa izvrsnom Florenc Pju koja ponovo traći svoj glumački talenat na ovakve stvari. Dodatni slojevi ljigavštine dolaze i sa celom Džordan Pitersen "kontroverzom" koja deluje traljavo, površno, glupo i sa kapitalnim omašavanjem poente koju nadležna režiserka/glumica Vajld čini.
Odgledah sa ženom ovo za vikend i to samo zato što je već na HBO Max-u.Realno, bilo je i mnogo gorih slučajeva femi indoktrinacije od ovoga.Na filmskom platnu, mislim.Florens i Kris odlično odglumeli i to je manje više sve što ovo ostvarenje ima da ponudi.Kostimi i scenografija isto dosta dobro izgledaju.Henri Stajls je eto taman tu da u ovakvom filmu zameni previše muževnog pa samim tim i toksičnog Shiu.Nisam znao kakva je to kontraverza sa JP-em, pa sam sad malo pročitao i kad vidiš ko je njoj trn u oku, sve ti je jasno. Poređenje lika kog Pajn glupi sa Džordanom Pitersom je kao poređenje lika koji Florens glumi sa Trumanom Burbankom. Iskreno, gotivio sam Vajldovu do svega ovoga.Mislio sam da zna gde joj je mesto...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke