tema: Lost Ark
Prikaz jedne poruke
Stara 10.11.2019, 16:47   #25
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Lost Ark

Kako neki tjuber kaze, dosta su nerfovane nagrade u ruskom Lost Ark, navodno da bi se usporila progresija igraca i povecala "vrednost" trenutnog kontenta.


Upao sam i ja na Ruski preko ExitLag VPN-a ... ima ona fora 3 dana free, pa reko da se proba.


Trenutni English patch je dobar za prvu pomoc, ali sto se tice opisa questova mora malo da se "cita izmedju redova".


Produkcija igre je najvisi nivo, Diablo bogami ima dobru konkurenciju. Njega sam igrao u beti, pa kupio box na nekom popustu tek kasnije kada su ugasili aukciju za dolare. Prosao jednom i nisam bio odusevljen, nisam ga palio od tada.


Edit: poceo lika na Antares serveru ... vidim tek posle da navodno "western audience" igra na Sirion.



Lost Arc koliko vidim je vise full MMO nego Diablo, prvi utisci su odlicni s tim da mi vec mirise neki pay to win, posto vidim za nekakve kristale moze da se kupi "epic" gear, iz zone u zonu sve bolj i sve skuplji.


Znaci kupis kristale za 50 evra i levelujes kao zmaj ... salu na stranu nije lose ni ovako free, samo me plasi za kasnije da ce tek da bude masan cashgrab.

Poslednja ispravka: branko78 (10.11.2019 u 17:47) Razlog: dodatni info
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke