Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2007, 1:34   #76
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije

Citat:
bobi kaže: Pregled poruke
Ne... ozbiljno sad...
Poštujem ja tvoje mišljenje i sve to stoji, samo... zašto si se umešao u polemiku, at the first place, ako nećeš dalje da diskutuješ?
Jeste da ovo nije skupština, ali ipak ja očekujem da ako neko javno zastupa neke stavove, treba da stoji iza njih i da ih objasni, a ne da beži od toga kao baba.
Znaš, uvek mi je bilo malo bez veze kad čujem nekoga kako kaže da neka tema ili polemika nema smisla, a nije učestvovao u njoj. Jbt, otkud pravo tome (hipotetičnom) liku da sudi o tome?
Ne.
Ako ima nešto da se prigovori to se odmah i kaže, bez uvijanja, i bez sofizma.
Kakve stavove da objasnim? Da je "Morrowind" vrhunski rpg, daleko napredniji od svih onih o kojima se prica na ovoj temi u svakom pogledu (grafickom, audio, gameplay-u)? I to sam namerno uzeo za primer "Morrowind", jer je to ipak RPG koji je objavljen 2002 godine, sto je bilo prilicno davno... Pa necemo valjda porediti 8- 16 bitna ostvarenja, kapaciteta do 100 mb, sa komjuterskim interakcijama poslednje generacije kao sto je WOW, daleko bilo Cenim i ja tvoje misljenje, tim pre sto vidim da ga i drugi cene, samo ne mogu da polemisem o necemu sto je meni tako ocigledno da svaka polemika na takvu temu gubi smisao. Kako ja to vidim, to je isto kao kada bih ja sedeo i nekog najzaguljenijeg "grobara" ubedjivao da je Celzi ipak malo bolji klub od Partizana.
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke