Prikaz jedne poruke
Stara 5.7.2017, 20:08   #1
Zenexer
Novi član
 
Član od: 1.7.2015.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Trecina ekrana daje sliku.

Nosio sam racunar na servisiranje jer nije se pokazivala slika. Mislio sam da graficka ne daje signala, posto pis "No Signal" ali kazu da je promenjena rezolucija pa su oni namestili na default. Rekli su mi da su testirali sve komponente i da su potpuno ispravne. Kad sam doneo racunar kuci, lepo radi monitor, ali kad bih upalio igricu u full screenu, posalo bi "No Signal" i ekran bi pocrneo, pojavila bi se zuta lampica, kada kliknem CTRL + ALT + DEL pojavi se plava lampica u ucita lepo desktop i ostalo. Kada upalim GTA SA , otvori igricu ali do 3/4 ekrana dobija signal, dok ostala 1/4 ekrana ne dobija signal... Tako se desilo i u CS 1.6, ali problem je drugaciji kod CS-a jer ucita full screen, ali kada bi presao misem na onaj deo koji je bio crn kod GTA SA video bi desktop, tj treperio bi windows koji je poslednji upaljen bio pre paljenja igrice, samo kada predjem misem... A i slika u odredjenom gornjem delu treperi, ide levo desno. Ali samo dok sam u igric treperi, sve igrice sam probao isto. Ne kontam ako je sve ispravno i graficka je ispravna, ram, maticna, napajanje i ostalo kako se to desava. Probao sam da azuriram drivere, vec su azurirani. Samo da napomenem, kad sam upalio gta izasao mi je bs za fizicku memoriju, izvadio sam ram iz slota ponoov ubacio, pa u drugi slot pa u prvi i radi ali se desava taj problem.

CPU: Intel Celeron E330 2,50 GHz
Mainboard: MSI G41M4 (MS-7592)
Memory: DDR2 4 GBytes
Grapichs: NVIDIA GeForce GT 220
Zenexer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke