tema: [Android] Povracaj podataka
Prikaz jedne poruke
Stara 11.2.2014, 21:58   #13
Emonac
Član
 
Član od: 3.10.2009.
Lokacija: Ljubljana
Poruke: 95
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Povracaj podataka

Iskoristiću ovu temu, pošto je na neki način moj problem sličan ovome; pa se nadam, da se autor neće ljutiti.

Ovako -
nedavno sam kao turista slikao nekih stotinjak slika na svom Noteu3. Kad sam hteo kasnije da ih pogledam, kod nekih 20 komada se pojavio problem, da sad ne mogu da ih pogledam... Tu su one, mada se u Galeriji pojavljuju u vidu kvadratića sa figuricom i strelicom ... Dok ih u Mojim datotekama mogu čak i videti, ali samo kao thumbnaile. Čim bih pokušao da ih povečam..., opet figura i strelica...

Bi li se to moglo nekako rešiti, jer čak i ogled slika u WIN7 javi grešku, kad pokušam da ih prebacim ili pogledam... Ima li neke aplikacije, nekog programa za WIN7, može i za Linuks (sve mi se čini, da bi u Linuksu mogao naći rešenje), koji bi meni spasio te slike?

Sećam se, da mi je prilikom slikanja baš tih slika, javilo kao neku grešku za vreme slikanja; u vidu nedostatka memorije (?), ali mi je zanimljivo, da sam i nakon toga slikao, i sve je bilo ok; sve slike, slikane nakon toga, mogu opet normalno da pogledam...

Hvala za bilo kakvu pomoć!
Emonac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke