Prikaz jedne poruke
Stara 4.8.2013, 10:15   #5
Devet1
Član
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Čikago
Poruke: 213
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 30 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Devet1
Određen forumom Re: Laptop do 120 000 rsd? Lenovo Y510p vs ???

Što se tiče brenda ne da nisi pogrešio, nego si napravio odličan izbor. Lenovo po kvalitetu izrade je trenutno u top klasi prenosnih uredjaja. Pre 3 dana sam naručio novi lap top posle 6 godina. Medjutim ja sam se dvoumio izmedju Y i T linije... Posle nedelju dana čitanja recenzija, pohvala i kritika odlučio sam se za T-530 (top model i7) ThinkPad serija ima dugo iskustvo i odličnu izradu. Y serija je gejming sa best buy konfiguracijom ali ne tako kvalitetnom završnom obradom kao i materijalom. Ljudi se žale na loš touchpad i pregrevanje kod Y5** modela. Ti najbolje znaš kako ćeš svoj novac potrošiti. Ali ako ti je računar = posao (kao i meni) a ne igrice, moja preporuka je T lenovo linija ili u najboljem slučaju W (doduše skuplja) to su ozbiljne High End konfiguracije koje se koriste cak i u kosmosu (istina) T linija ima sve sto si spomenuo da ti je potrebno kod Y510 + spill proof tastaturu, magnezijumsko kućište (šasiju), fingerptint reader, firewire, 9cell bateriju za 13h autonomiju! I da ne nabrajam sada, pogledaj na sajtu najbolje.
Uzgred ja sam moj platio 1300,00$ sa taksama (USA) sto je otprilike 1000e . Eto nadam se da sam pomogao ako nešto zatreba, tu sam.
Devet1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Devet1 na korisnoj poruci:
McLaren F1 (4.8.2013)