Prikaz jedne poruke
Stara 23.11.2008, 20:48   #8
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: z2300 ili microlab solo7c

Citat:
Kolossos kaže: Pregled poruke
Čini mi se da je Muki potpuno u pravu. Ja sam bio dva meseca u dilemi, Z 2300 ili MX 5021; na kraju sam se otvorio još za pedesetak E i pazario AL FX6021. Malo je reći da se nisam pokajao. U navedenom periodu isčitao sam sve moguće komentare i prikaze navedenih zvučnika. Nije ih bilo teško pronaći, u pitanju su vrhunske firme. E, sad gde je tu Microlab? I šta je to Microlab? Konsultuj Google i samo će ti se kazati.
Microlab sa ovom serijom zvucnika uopste ne zaostaje puno za Altecom i Logijem.Bitna je stvar sta se od muzickog sistema ocekuje jer je sama osnova z2300 i solo7c sasvim drugacija.Za oni koji cene muziku i primarno zbog toga kupuju zvucni sistem bolji izbor je solo7c.Z2300 je bolja varijanta za situacije kada je potrebno vise basa(filmovi,rep i tehno muzika),ali pri reprodukciji srednjih tonova je daleko iza.A to da su logi i altec vrhunske firme nista ne znaci.Ni oni nisu imuni na probleme koji nastaju kada zelis da napravis jeftin proizvod.Ne kazem da su losi, ali treba pruziti sansu i drugima a ne samo se slepo drzati jednog brenda.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
Borowatz (24.11.2008)