Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2008, 1:53   #13
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Fantasy Wars utisci iz prve ruke...

to kontam, ali ja sam nesto istripovao da su gadjali i kad sam ja napadao, verovatno sam istripovao
inace, teska je igra prilicno, deru me na nekoj 5-6 misiji, ono kad treba da zauzmes prvi grad koji je okruzen vodom, a oko glavne tvrdjave su jos par manjih. u glavnoj tvrdjavi su trolovi. krenu da me smaraju sa svih strana, a trolove otprilike ne smem da pipnem jer im tvrdjava daje nesto mnogo bonusa, a melee likovi imaju ogromne minuse zbog vode. uvek uspem da mi zgine onaj glavni ortak kad dodje ona konjica odjednom.
zbunjuje me malo sto nema minimapa na glavnoj mapi, ali nije strasno, posto su mape male, tj moze da se pici sa dosta odzumiranim pogledom. i uvek rotiram betlfild da mi je isti kao ona mapa da bih se lakse snasao
za sada mi se svidjaju swordsmeni prilicno, mrcinasti su dosta i imaju bonuse za urbani fajt. dobri su mi i oni yeomen konjanici posto ubodes pa odes vitezovi me smaraju malo zbog impetuous osobine. archeri su do jaja kad ih stavis na brdo i kad je fajt na otvorenom, kad gadjaju u grad su bas bezvezni.
imam i prijatna iskustva sa onim svestenikom, fino se bije sasvim

trebalo bi valjda da izadje ekspanzija krajem januara sa sve map editorom, nadam se da ce doci i sa vise skirmish scenarija.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke