Prikaz jedne poruke
Stara 28.5.2014, 16:08   #20362
OgnjeniZ
Novi član
 
Član od: 27.12.2013.
Poruke: 23
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
nisam imao net od petka pa nisam mogo da odgovorim,.. s.pershinga ne uzimaj nikako... ako uzimas uzmi kineza mediuma tier 8,ili ako nemas golda uzmi e25. i da,, ako nemas premium acc,. posle 8 tiera ne racunaj na zaradu sa ne-premium tenkovima
EDIT: tek videh da si uzeo matildu, trebo si churchila,, najjaci tier 5 premium u 1 na 1 borbi na blizinu,., samo izadjes, opalis 20 metkova u Tog-a i nema ga


jel si ti igrao nekad sa amx 40? ili mozda sa chi he? ili jos gore ,pu dale kobilo ,sa chi to? ta 3 tenka sam igrao samo koliko sam morao,, oni se ne daju igrati normalno
Igrao i sa jednim i sa drugim i oba su dobra! Zasto? Prvo AMX zbog armora, ko zna koliko puta sam se prosetao kroz sred livade, sve pljusti, sve dinguje. Chi He zbog rate of fire, jeste da je papirni tenk ali on je support tenk i u toj ulozi je dobar. Nisu najbolji ali daleko od toga da su uzas, ja sam morao da grinda kineskog Stjuarta i on mi bio horor zato sto sam pre njega igrao americke i francuske skaute, kad sam skapirao da jednostavno moras da se shvatis limite svakog tenka onda su poceli da padaju masteri bedzevi. Kao sto rekoh nema loseg tenka samo loseg tenkiste ali kao sto rece Zoran to se da nauciti
OgnjeniZ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke