tema: [Mobilni telefon] Telenor Smart Pro (aka Alcatel OT-991)
Prikaz jedne poruke
Stara 25.12.2012, 23:34   #8
kerber52
Novi član
 
Član od: 8.12.2011.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Telenor Smart Pro (aka Alcatel OT-991)

ja sam ga uzeo u vipu, ne ispada sa mreze, multimediju podrzava po meni maksimalno, neznam zasto se zalite na ugao gledanja kad je predvidjeno da se drzi u ruci pod 90 stepeni u odnosu na oci, kamera je dobra ali samo na dnevnom svetlu, nocu je bolje i ne paliti ali ako oces sliku ti kupi fotoaparat, nervira me par stvarcica ali one ne zavise do njega, prva je da ne postoji kompatibilna adobe flas player aplikacija a druga je da skajp nece da radi za video pozive, samo audio, instalirao sam tango i vtok beta i oni rade pa pretpostavljam da je falinka u skajpu, ostalo nemam zamerki, ekstremno jeftin, lep, pod ruku prijatan, veliki ekran tako da ljudski citam novine (svako ko surfuje sa telefonom manjim od 3,5'' se folira), konkurencija mu je vise nego smesna a da ovi diletanti iz vipa nisu instalirali gomilu gluposti koje bez flesovanja (citaj prestanka dvogodisnje garancije) ne mogu da se izbace imao bi vise nego dovoljno prostora za sve aplikacije koje vam padnu na pamet (prebacujte ih na micro sd karticu), ko god se odluci da ga uzme nece zazaliti

par saveta za one koji ga uzmu, zvuci glupo ali mene je spasilo, kad ga dobijete imacete mnogo linkova da skidate aplikacije, tipa igrice i ko zna sta, one su velicine 56 kb, NE POKRECITE IH, velike su sanse da sta tako instalirate posle nece moci ni da se izbace ni da se prebace na memo... karticu, ostalo po volji, evo par programa koje ja koristim: delfin internet browser, bs player za video klipove i filmove, es istrazivac za wifi pristup kompjuterima i švrljanje po folderima i neizostavni big bang whip za svakodnevnu upotrebu kad vaseg dragog prijatelja izriba supruga

Poslednja ispravka: Freško (26.12.2012 u 1:48) Razlog: spajanje postova.
kerber52 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke