Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2010, 1:05   #17
siv0nja
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Lokacija: Subotica
Poruke: 85
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Pravljenje PC igre

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke

Igrao sam dosta igra, najomiljeniji zanr mi je RPG i jos u nijednoj igri nisam video nesto tipa:
Ka mom wizz trci warrior sa sekircinom spremnom da mi slabasnog carobnjacica posalje vecnim precima. Wizz aktivira svoju fireball 15lvl i pogodi veselog sekironosu prav u prsa. Silina udarca ga odbaci nekoliko metara unazad, on se dize, garav, gnevan i ponovo krece ka wizzu, no lukavi starkelja (recimo da je wizz star) je nakon fireball-a vec krenuo sa aktiviranjem daleko smrtonosnije magije, kojoj treba odredjeni casttime, vreme koje je sebi kupio bacanjem prethodne magije i tada na naseg ljutitog ratnika pada meteorska kisa sa apsolutno konacnim posledicama.

ili

Warr aktivira mightyjump i istog trenutka skace, prelece nekoliko desetina metara (mere u igri naravno) i pada sa svojim dvorucnim maljem pravo u gomilu neprijatelja. Tada pravi efekat mightyjumpa stupa na scenu, maljcina se silovito zakucava u zemlju shockwave rasprsuje sve i svakoga u odredjenom radijusu od udarca malja. Neprijatelji lete na sve strane od warr padaju na zemlj, neki ostaju da leze, dotuceni, neki se dizu potpuno osamuceni nesvesni kratkoce svog bivstvovanja dok warr hrli ka njima podignutog malja.

I, koja igra kombinuje ovakve elemente u sebi, nijedna....
Na tvoju zalost mnogo igara obuhvata bas to ...samo mozda nisi upoznat sa zanrom MMoRPG pa zato i ne znas ...evo konkretno Runes Of Magic (ROM) ima bas to ....mag , pored toga sto koristi spomenuti Firebal ,takodje ima Meteor Shower (koji radi AOE) i Thunderstorm (slicno kao Met.show samo pravi polje sa munjama ) stim da bacanje protivnika unazad se zove knockback i to mag ovde nema ali ima Lighitng strike koji roota neprijatelja (neprijatelj ne moze da se krece) dok je rootan on baca magiju koja je naravno najsporija i najubitacnija ...a vreme cekanja da se magija ponovo casta se zove cooldown.......sto se tice warriora on ima oruzija poput 1h i 2 h sekira ,maceva i maljeva, ima mighyjupm koji sma zaboravio kako se zove uglavnom nacrtan je bik i kad to casta bukvalno za tren oka se stvori kod neprijatelja udari ga i stuna ga , i onda casta whirlwind koji je ustvari AOE i naravno svi oko njega dobijaju udarce .......e sad moracu te razocarati ali takvih igara je danas mnogo...bukvalno svaki treci MMO je u nekom Fantasy svetu sa magovima orkovima i ostalim nebulozama, a treba li napomenuti da je ROM kopija WOW-a ? i veruj mi toliko su toga smislili da boli glava ...npr Anarchy Online ima 14 razlicitih klasa , dok Guild Wars i Runes Of MAgic ima sistem duplih klasa (npr izaberes maga za primary i warriora za secondary klasu) pa kad to sve vidis jednostavno tu je sve vec izmisljeno
siv0nja je offline