Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2010, 21:52   #9
Nikola8800GT
Novi član
 
Član od: 26.6.2010.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Komp nece da radi kako treba

Evo ovako da vam odgovorim sta sam uradio.Screenshot od Everesta sa svim temperaturama, i idle i pri opterećenju neznam kako da slikam ((( nazalost nisam expert toliki za kompove.jbg.Otvorio sam kuciste i ocistio od prasine,nije bilo mnogo.Skoro da nije ni bilo prasine ali ajde izduvao sam celo kuciste zadnjim delom od usisivaca. Sad se javlja problem,a to je da nemogu da skinem onaj hladnjak na kojem je zasrafljen kuler(na procesoru) izgleda mi da je zapekao Sto se tice tih ventilatora imam ih vise nego dovoljno.Imam jedan kuler koji se nalazi na zadnjem delu kucista i jedan malo veci od ostalih na levoj stranici od kucista.Svi oni rade.Na napajanju imam 2 kulera.Jedan se nalazi unutar napajanja,a drugi je zasrafljen za njega.To je to sto imam od kulera pored graficke i procesora,i svi oni rade samo me ovaj nervira sto nece da se skine...Kako da ga skinem ???Dali mogu da ostetim procesor tako ili je on vec ostecen cim nemogu da skinem hladnjak ili kako vec se zove?Sto se tice tog ventilatora da namestim da duva u njega to sam i ja sam planirao da uradim,ali morace da saceka da legne plata )
Nikola8800GT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke