Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2010, 0:42   #1
Nikola8800GT
Novi član
 
Član od: 26.6.2010.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Komp neće da radi kako treba

Cao svima,moje ime je Nikola kao sto i pise.Nadam se da nije problem sto sam otvorio novu temu ali nema mi pomoci.Vas casopis citam zadnje 4-5 god otprilike ali nisam krenuo da vas citam od prvog broj nazalost.Vi ste mi zadnja nada!! Da predjem odmah na stvar.Kupio sam nov racunar pre nekih 1-2 god.Ista konfiguracija koju mozete procitati samo sto sam menjao plocu jer mi stara navodno crkla i sad koristim neku MSI a koristio sam Gigabyte-ovu.Od kad su mu doneli komp nesto nije uredu snjim,mislim prvog dana kad sam ga i kupio.Uzeo sam ovu konfiguraciju jer sam za toliko ima para a imao sam racunar za istim ovim hardwerskim markama i taj komp jos uvek radi kao svajcarski sat dok ovaj baguje nesto.Kad ga upalim on radi kao sve lepo,ali kad pokrenem neku igricu on krene da baguje.Naprimer Warcraft 3 to je za moji racunar misaona imenica.Ja mislim da ce da se zapali.Instaliram GTA IV u pocetku radi sve lepo i onda krene da mi secka i ukocise,a kuleri samo vriste koliko se brzo okrecu.Imam osecaj da sam upalo mlaznjak a ne komp.Ajde i ta buka manje mi ne smeta,nego nemogu da igram nijednu igricu.Neznam sta mi je bilo i rekoh sebi da pogledam temp. procesora.Njegova temp.je bila na 112 stepeni.Kad sam video kolika je temp odmah sam ugasio komp da se neistopi procesor.Pozovem ove sto su mi prodali komp i odnesu ga.Mesec dana je komp bio kod njih i oni su ga kao popravili,medjutim ista prica.Komp je bio vise kod njih nego kod mene.Pretopostavljam da nisi hteli da ga poprave ili neznaju ni oni sta mu je.Tad kad sam ga ja platio on me je kostao oko 700 evra sto i nije mala para.Posle nekih 30-35 nosenja servis ja sam izgubio zivce i vise nisam hteo da ga nosim,samo se nerviram i penim sto nije dobro.Da se vratim na procesor Kad sam ga odneo u drugi servis oni su samo ubacili novi sistem i rekli mi da je to virus bio,ali ja znam da to nije virus jer komp ne radi .Komp je kupljen u Zajecaru u Taurus prodavnici samo ja vise ne zivim u Zajecaru,i nakon selidbe imao sam jos nekih 3 meseca garancije i tu sam digao ruke.Nakon toga mi je crkla i 1 ram memorija,pa sam kupio novu istu takvu.Ja samo hocu da nakon posla kad dodjem kuci da se opustim uz neku dobru igricu npr. GTA IV da se oslobodim besa )) Ako neko ima neke predstave o mom kompu neka mi odgovori da bih znao sta da radim.Ako moze da se popravi da ga odnesem u servis i da kazem sta je problem i da kupim novi deo a ako nemoze da se popravi odmah da ga izbacim za 11-tog sprata i da ga negledam vise.Izvinjavam se na ovako dugom i nejasnom textu ali sta cu ) Hvala puno na razumevanju nadam se da sam bio bar delimicno jasan ) Pozzz
Nikola8800GT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke