Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2012, 16:31   #1
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Očajna web kupovina IT opreme u Srbiji

Ne znam da li je bila ova tema ,zato je otvaram u Brljaonici, nedavno sam prvi put u zivotu porucio nove stvari i prenecu iskustva. Zanima me da li ste imali slicno i kako ste postupili ? Napomenucu da sam u zivotu kupio bar 50 komada hardvera polovno i NIKAD MI NESTO NIJE STIGLO neispravno...


Sta je najveci problem ? Pa Win Win Computers i Emmi ,salju robu preko nekog Altija u Cacku ,koji u zivotu nije isporucio nesto ispravno....

1. Emmi - Monitor Benq G950A place 8300+ dinara

2. Win Win Computers - 1 ram modul exceleram 4GB - 1600+ (sa postarinom)


Reklamacije u slucaju Emmi-ja , zovem prvo 065bla bla ,preusmere me na drugu radnju u BG, ovi me preusmere na Web porudznine ,ovi me preusmere na Alti D.O.O Cacak, Alti me preusmeri na neki Servis ,ovi na skladiste... Posle 20 poziva (da - 20) ,konacno prihvate da prime monitor nazad tamo u Cacku ,iako sam narucio iz Beograda, monitor je imao 3 mrtva pixela ,vidljiva posred ekrana, monitor im poslat....

Nakon nedelju dana - ni A da zinu ... nakon 2 nedelje ni A da zinu ... nakon 3 nedelje ,jos je na proveri !! Nakon 4 nedelje zovem sve brojeve ,svadjam se ,i konacno mi kazu da im dam broj racuna da mi vrate pare ! (nemaju zamenu) . Ja sav srecan ,dobijam nazad pare ,kad ono DJAVOLA, proslo nedelju dana ,oni nista... Zovem opet, oni kazu nisu jos stigli rezultati iz servisa ,da li hocu zamenu ,ja kazem DAJ BILO STA, oni nista...

Sta se desilo ? prijava Ministarstvu Trgovine - Sluzba za zastitu potrosaca...

Slucaj broj 2 - Win Win Computers

Porucio ram (prethodno kupio 1 polovan od 4gb) i nisam mogao naci polovan i ja kupim nov !!! ukljucio RAM nece da ukljuci PC ... vadi modul ,ukljuci samo jedan ... nece ... resetuj bios ,ma kakvi ... pipno ram - vreo kao vatra ,peku ruke od obicne `plastike` ,ona nalepnica pocrnela, nikad nije dao sliku ...

Zovem Win Win ,kazem problem ... i opet Alti ... smrdljivi Alti ... zovem Alti u Cacku ,opet se javi ona narogusena ,trazim opet zamenu ,ona me preusmerava na Win Win BG, ovi na neke servise ,skladista ... pojma nemam ,konacno mi kazu da vratim u Alti ,ja poslao ,ne znam sta ce biti ...

ali jedno znam ,da izgleda da je nekad POLOVNO POUZDANIJE,jer znas da ga je prethodni vlasnik koristio i da je ispravno ,a ova kupovina preko web-a je macka u dzaku !

Najgore sto nam je ocajna zastita potrosaca ,sto rokovi za povracaj novca ili zamenu robe debelo premasuju mesec dana.

Nikad vise necu naruciti nesto preko web prodavnice i odsad cu kupiti direktno u radnji makar platio 2x skuplje ,samo da nemam ovaku za*****ciju sa sajtovima i desetinama brojeva telefona.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke