Prikaz jedne poruke
Stara 10.6.2006, 9:27   #142
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
VMedic kaže:
SLuchajno sam pogledao ovu temu....ok svako ima svoj ukus ALI...ovo gore sto si napisao NEMA SANSE...svako ko je odigrao Dotu vise od 10 puta zna da ovo jednostavno NE BIVA...zbog ovakvih nauchno-fantastichnih pricha,ljudi stichu razne glupe predrasude, prvo probaj pa onda sudi...1 na 5 je nemoguce dobiti protiv osrednjih igracha, a ne protiv nekih noob-ova...SVASTA...tvoj drug ochigledno ne igra toliko dobro koliko ti mislis....
Sto se tiche Dote, da li neko od cas ima dalek pojam koliko truda treba uloziti da bi se ovakva jedna mapa napravila ?
Nije to samo puko lupanje po opcijama editora,nego je tu ukljuchen dobar deo programiranja...da bi se sve izbalansiralo,stvorile custom magije i custom trigger-i,potrebno je mnoooooooooooogo truda....za to treba postovati tvorce i kreatore dote...inache,DotA je danas popularnija kod nas od Counter-a....ko ne veruje,neka ode u neku igraonu u centru i neka se uveri...
P O Z
Ja to znam, ne treba mi uverenje... Inače ono gore stvarno nema smisla... Ajde 1vs3, ali ovo! Ma joooooook...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke