Prikaz jedne poruke
Stara 17.7.2020, 12:53   #440
star-duster
Veteran
 
Član od: 18.10.2009.
Poruke: 861
Zahvalnice: 238
Zahvaljeno 254 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Završio sam igru i konačno mogu detaljnije da čitam ovu temu. Izbegavao sam da čitam bilo šta na netu o igri pre izlaska, ili da gledam recenzije nakon što je izašla, da bih izbegao moguće spojlere. (Jedno vreme nisam mogao da prigvirim na 9gag a da ne iskoči neki bezvezni spojler o TLOU2.)
Nakon završetka igre sam tek pročitao Kuzminu recenziju u celosti.

Ovo je jedina igra koju sam kupio na dan izlaska. Zapravo, možda i jedina igra ikad koju sam kupio po punoj ceni i jedina koju sam istinski čekao. Generalno ne igram više mnogo igara, ne postižem.
Trebalo mi je skoro mesec dana da je završim, uz oko 35 sati igranja. Iskreno, dobro da sam uspeo i u ovom roku da je odigram pored silnih obaveza. Hvala detetu i trudnoj ženi koji su imali razumevanja za tatinih sat i po igranja skoro svakog dana. Objasnio sam im da je ova igra posebna.

A igra je pravi nastavak TLOU, ima i dalje to "nešto" što je čini drugačijom. Naravno da mogu naći neke zamerke, zapravo detalje koje bih promenio da se išta pitam (o čemu bismo mogli da diskutujemo nadugačko), ali kao celina ovo jeste istinsko majstorsko delo i nesvakidašnje iskustvo. Upravo sam odgledao i celu odjavnu špicu, tek da pogledam imena brojnih ljudi koji su učestvovali u nastanku igre. A i valjda mi se nije odvajalo od igre.
Well done!
star-duster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku star-duster na korisnoj poruci:
bokela (17.7.2020), djuras (19.7.2020), Leonida (17.7.2020), Mandragora (17.7.2020), Ocelot (20.7.2020), Yonai (4.8.2020)