Prikaz jedne poruke
Stara 30.12.2012, 14:27   #1951
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Zaštita i održavanje računara

Druze nemoj da se pravis. Znam o cemu pricam i kad bih hteo mogao bih da ponistim sve shieldove i cak bi i obrisao malwarebytes a znas zasto zato?

Zato sto znam sta radim i odakle skidam i cega da se cuvam i onda sto ne bih koristio dva programa u kombinaciji kad vec imam mogucnosti da sebi napravim jos komfornosti, ne sigurnosti vec komfornosti.

Avast shieldovi meni nista ali nista ne znace ja ih drzim ukljucene i to ne sve i ne stalno, cisto radi ispomoci malwarebytes-u iako za to realno i nema potrebe, ako si hteo nesto da mi prebacis zato sto sam spominjao brojke kao su bitne zeznuo si se grdno.


Znas ja preko 4 i po godine nisam obarao sistem niti sam imao i jedan jedini pravi virus, a imao sam takvu kombinaciju gore spomenutu, i na kraju sam oborio sistem iz ciste gluposti misleci da je je bio problem u sistemu pa sam sve delove isproveravao ispreturao da vidim da nije fizicki kvar i na kraju nista ispalo je da je minoran problem ne bih o tome.

Smela izjava sa tvoje strane ne znas me nisi verovatno ni pratio moju aktivnost na forumu, pa ne mozes da tvrdis o necemu sto ne znas, kao sto ni ja ne mogu tebe da procenim da li si genije ili nesto suprotno samo zbog jedne izrecene recenice. Oni koji su me pratili na forumu mogu reci nesto o meni kako sta koristim i td.

Sad neko ko ovo cita iz iznesenog sta ce misliti o meni koji sam jasno naveo sta treba, dali treba, jel potrebno, ili tebi koji si odma poceo indirektno da piiiip a sve je moglo biti u redu cak sam se i slozio sa tobom ali ne, ti si morao da produzavas ovo . Ionako smo otisli u Offtopic.

Poslednja ispravka: sale94 (30.12.2012 u 14:57)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke