Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2008, 12:37   #1
nenad.shaggy
Novi član
 
Član od: 18.8.2008.
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom maticna ploca GA-965P-DQ6

Ljudi pomagajte,dajte neke savete!!!Kupio sam plocu Gigabyte 965P-DQ6.Kupio sam je od drugara koji ju je koristio 2-3 mes.Ispravna je,lepo radi,ali on se zaleteo na Ausa P5Q,i meni je ovu prodao skoro za dz..E sada,ono sto mene interesuje je sledece:

Ta ploca kad je kupljena,od prvog dana u njoj je bio pun intel 3,0ghz,i njega je video normalno.Zatim je kupio Core 2 Duo 2,66ghz E8200 i ploca ga nije videla.Flesovali smo bios,stavljena je verzija F9,i tada je radilo sve ok!

Posle mesec dana,neki indijanac mu je instalirao TV-kartu i nije bilo tona,pa je pametnjakovic flesovao bios i napravio haos.Ploca nije mogla da se upali posle toga.Onda smo stavili bios F12,posle kog je ploca zivnula,ali je videla samo 2gb memorije,odnosno radila su samo 2 slota.Sta ja da radim sada,posto ima dual bios,i ne znam kakve sada cake postoje.Ja planiram za nju da kupim E8500 3,16ghz,i da rade sva 4 modula mem..Pomagajte!!!

Poslednja ispravka: Nergal (18.8.2008 u 13:01) Razlog: Preglednost, podvučena slova...
nenad.shaggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke