tema: Windows 10
Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2016, 23:41   #2719
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
ilidan kaže: Pregled poruke

Mada, jesu ga malo preterali u zadnjih par meseci besplatne nadogradnje kada su zakomplikovali otkazivanje iste. A i šta su mogli da urade? Imaju kvotu koju su zacrtali a ljudi odbijaju besplatan sistem zbog potpuno preteranog blaćenja po medijima, blogovima i forumima.
Ovo je isto kao sa trgovačkim putnicima: oni imaju kvotu koju bi trebalo da ispune i onda je sasvim OK i prihvatljivo da kada im ljudi jednom otvore vrata i ljubazno kažu da nisu zainteresovani za njihov proizvod (niti "besplatan" uzorak) oni nastave da zvone, lupaju, treskaju dok neko konačno ne prihvati da to uzme? Ne, hvala, nije i nikada neće biti meni normalno, bez obzira na "trendove". Nije uopšte pitanje da li W10 radi dobro ili ne, već je način uvaljivanja ono što najviše revoltuje ljude. Nismo svi botovi, sami ćemo odlučiti da li ćemo i kada probati nov sistem.
Ja sam dužan da ispunjavam MS ili bilo čiju kvotu? Ne sećam se da sam potpisao bilo šta slično.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
C64freak (16.9.2016), Sam633 (16.9.2016), vlados83 (19.9.2016), voodoo_ (16.9.2016)