tema: Windows 10
Prikaz jedne poruke
Stara 15.5.2016, 16:55   #54
Vule991
Član
 
Član od: 24.11.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 267
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 61 puta na 47 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Vule991
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke

AV/Firewall MORA da radi na novom OS-u kao sat. To je osnova. Ako ne radi, mijenjaš OS ili antivirus.

Drajveri MORAJU da rade kao sat, i Windows ne smije da ti preferira "njemu bolji" drajver koji baguje. Primjer: laptopi sa integrisanom + zasebnom grafikom, nVidia, AMD. Gomila primjera po domaćim i stranim forumima.

DirectX i igre moraju da rade fluidno bez ikakvih compatibility gluposti i slično, a ako ne peglaju OS niko neće preći na njega zbog igara.

Izguglaj samo "Windows 10 BSOD causes" pa ćeš vidjeti s kakvim su se random glupostima ljudi susretali. Opet kažem, nikog ne ubjeđujem ali sve što sam u prethodnim postovima rekao - itekako stoji.
Što se tiče MS antivirusa i windows firewall-a, ko ga koristi, bolje da i nema nikakvu zaštitu.

Drajveri su po meni na Windows 10 ponajbolje rešeni, sve što sam uneo manuelno to je tako i ostalo. Nikada nije prepisao svoje. Jedino ove Realtekove ne ažuriram prečesto pošto ih izbacuju svakih 7 dana...

http://prnt.sc/b4bcmg

BSOD je većinom posledica samog korisnikovog "ponašanja" ili neretko neke hardverske greške, koje činjenica nisu postojale kod mene. Mada nisam neki gejmer, igram samo GTA i FIFU.

Poslednja ispravka: Vule991 (15.5.2016 u 17:02)
Vule991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke