Prikaz jedne poruke
Stara 10.10.2014, 10:24   #19
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Dream ako vec nemas pojma o igri onda nemoj da odgovaras na pitanja Ovo ti kazem drugarski,da ne shvatis pogresno. Mesecnu pretplatu ja mogu da zaradim za neka 2-3 sata,manji leveli,manje iskusni ili sa losijim girom ne mogu ali cenim da moze za dan neobaveznog igranja. Ako neko sad pocinje na Eanni nek me w ingame za pomoc,nick Cage. Druga stvar ovo JESTE prvenstveno PvP igra,sve sto radis (cak i dungeone) radis zbog PvP. Juce smo nas osmorica iz gilde odbranili "nelegalnu" sumu od gomile ljudi jer TS koordinacija+dobar gir cuda cine. Komentar o "target tab nije vredan igranja pvp" je lol sam po sebi... Labor se regenerise za pretplatnike 10 u 5 minuta kada si online a pet u pet kada si off. Kod free je 5 u 5 online i nula off. Bitan je u pocetku dok ljudi jos grade kuce,leveluju profesije sad vec polako gubi na znacaju sto pokazuje i cena labor potova od 5golda (bila je oko 15 u jednom momentu). Sto se tice gira cloth je najvise resistant na magic dmg,leather je neki balans,plate je res na fizicki dmg...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke