Prikaz jedne poruke
Stara 20.6.2014, 21:21   #2112
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Morali su da ubace to sa Misandrei i Sivim Crvom jer se oko Deneris ama bas nista ne bi desavalo. A i sa tim "dogadjajem" je dosadno za pehar. Odgledao sam cetvrtu sezonu za tri dana i...mogu da kazem da mi se uglavnom dopada a citao sam knjige detaljno (ne, ne smatram ih najoriginalnijim i najboljim delom fantastike ikada napisanim) i uglavnom mi ne smetaju odstupanja od romana.
Spoiler za Odstupanja i nelogicnosti:
Ono sto je potpuno nelogicno je u smrt Psa (ako je uopste umro u seriji). Tukli su se on i Briena oko toga sa kim ce mala ici, nju naravno niko nista i nije pitao. Prosto su se potukli na smrt bez nekog jakog razloga. Ono sto je takodje nelogicno (a i u knjigama takodje) je da Tyrion pobegne posto mu brat pomogne tek po dvoboju u kom pogine (manje vise glupo jer je pobedio) princ Dornea a Planina bude tesko otrovan. Mogao je batica bas i ranije da mu se nadje, pre svedocenja Shee (njeno svedocenje ima smisla iako ga nema u romanu) tj dvoboja npr pa bi poneko i ostao ziv..
Oprosti ali ne mogu se sloziti. Missandei i Grey Worm je apsolutno nepotrebna scena. Mislim, to je scena gde rukovodice serije mogu zamisliti kako mastaju o goloj Nathalie Emmanuel.

A uostalom unsullied bi trebalo da su ljudi koji se primaju samo na rat i borbu, jer su tako odgajani od malena. Barem u ovom fantazijskom svetu.

Spoiler za Hound:
Pas verovatno nie umro. Ne znam kako ce se sve odigrati u serijalu ali sto se tice knjiga zelim da verujem da je preziveo...


EDIT: @nameless1: Zato sto unsullied bi trebalo da su ultamitavni ratnici koje seks ne interesuje. Razumem da u realnom svetu to ne bi funkcionisalo tako. No producenti bas i nemaju puno on screen vremena za suptilne hintove a i ovo je bila prva sezona gde je trebalo raditi na tome da gledanost bude sto veca.
Istovremeno treba dati hint, barem sto se serije tice, da Tajlerova nija mogla da dobije celjade, jer ovaj majmun nije hteo.

Poslednja ispravka: Eddy (20.6.2014 u 21:29)
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke