tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2009, 13:46   #27
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

MOJE misljenje, znaci samo moje, necu nikom da se mesam u njegove ukuse, ali i ja isto delim misljenje sa Pjanovicem, da je prison break nekako dosadna serija. Ae prvu sezonu sam jos nekako odgledao, ali druga u Panami ili gde vec, pravi smor. I tako ce svih 5 sezona, da beze iz zatvora? Lost takodje ne volim zato sto je bas bez veze odugovlace, ubacuju neke flashback-ove svakog pojedinca i kada se to pomnozi sa ~100 (lupetam, odprilike) ima 100 epizoda bezveze i ne zna se ko pije a ko placa. Po onome sto sam gledao po forumima u narednih nekoliko sezona nece se otkriti o cemu je rec. Ono na pocetku sam se bas primio, pali na neko ostrvo, neko cudoviste, stvorenje ih ganja, baca po drvecu itd. i posle te JEDNE epizode o tome ni reci ni glasa, kao da se nista nije ni desilo. I tako pocinje smaranje, barem meni. I jos kad se doda da kod nas treba da prodje 2god da bi pustili narednu sezonu, ne vredi o njoj ni raspravljati, jer bar 90% ko ima brzi ineternet gleda piratsko? Naravno nemam nista JA protiv pirateije, ali kako neko da ne bude pirat kad zaostajemo bar 6 god. za Amerikom (sto se pustanja serija tice) gde se i prave te serije. Da bi odgledao jednu seriju do kraja, vec cu omatoriti, pa ce moja deca mesto mene da nastave da gledaju gde sam ja stao
Znaci to sam samo dao moje misljenje, ako vec misli da gleda da pogleda par epizode, da ne bi bezveze utrosio sate i dane skidanja?
Naravno nekima su i ove serije sto sam ja stavio glupe, ali stvarno nemam nista protiv toga da neko da svoje misljenje ili komentar o tome?
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke