Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2008, 16:06   #3
Marko 0401
Veteran
 
Član od: 15.10.2006.
Lokacija: Nepoznata
Poruke: 1.109
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Laptop sleep problem ili???

ShonEPFC, to sa ekranom se i meni po neki put desi! S' tim da ga ja ne gasim nego ga opet "pošaljem" u Sleep mod pritiskom na dugme za
Sleep ili sklapanjem ekrana, i onda kad se opet upali bude sve Ok!

Inače imam Acer i imao sam ranije neki Acerov software za kontrolu Power Options-a (kada ide na sleep, nakon koliko se gasi ekran, hard...) i sada kad
sam deinstalirao taj software i kada koristim Windows-ova podešavanja za sve to, taj problem se vrlo rijetko javlja!
Ukoliko i ti koristiš neki Dell-ov software za kontrolu Power Options-a probaj sa deinstalacijom tog programa, ako te taj problem baš toliko smara...
(Power Options se nalaze u Control Panel-u)

A reci mi kako ga gasiš kada ti se to dogodi? Da li držiš par sekundi dugme gdje se lap top pali
pa ga resetuješ, pa ti se zato javlja ta poruka? Ako tako radiš nemoj, nego podesi isto u Power Options da ti se lap top gasi
kada pritisneš to dugme (ali samo jednom pritisneš, znači ne držiš!) i onda će ti se lap top normalno ugasiti ukoliko se sistem podigao
kao što kažeš a samo ekran "ne radi"...



Što se tiče grijanja, lap topovi znaju da se greju! Neki modeli više neki manje.!
Skini Everest pa vidi kolike su ti temperature CPU-a i HDD-a, i nadji negdje na netu koje su normalne temp za tvoj lap top!
Marko 0401 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke