Prikaz jedne poruke
Stara 14.10.2020, 22:26   #565
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Citat:
Vlad Cepesh kaže: Pregled poruke
I obavezno da overklokuje RAM zbog boljih performansi

Da se vratim na temu. Postoje ljudi koji zele da imaju statusni simbol i ovde, i ako im realno ni ne treba. Led svetla, providne stranice, vodena hladjenja i jos svakakvi programi sa promenjivim svetlima, pa jos slikanje, kacenje na forume i drustvene mreze, uz obavezan selfi. Takvima 3080/3090 je i te kako statusni simbol. Ima takvih i kod nas, samo manje. Srecom pa ih nema na ovom forumu (nadam se), pa je uglavnom normalnija konverzacija.

Realno ni davno nisam nekom instaliro windows ni kao pomoc a ni odradio kao privatan poso a i izbegavam naucio sam skolu na tezi nacin,mnogo puta ni hvala a i na poslu sam opet crna ovca odbio sam pridjem bilo kakvom racunaru od sveg mog truda imam samo da sam odavno vracen na minimalac a povecavane plate familiji ,rodjacima sto bi se reklo kurti i murti,naravno tu su i likovi koji pojma nemaju a samo su im puna usta sta su pazarili,smaraju okolo ne shvataju da to nikog ni ne zanima
uvek sam vise voleo rasprave kako realno dobiti sto vise za ulozeni novac i resavanju nekog problema
sto bi bili zavidni ako neko sklopi racunar od 2000 evra za svoju dusu ako vec fala bogu mu standard omogucava,nikad se nezna sta sutra donosi ,ako ikad dozivim da bude viska para sto da ne?mrzi me da idem u kladionicu,mator za izlaske ako se dosad nisam drogirao necu ni odsad
a negde se koji dinar mora potrositi makar za malo gejminga
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke