tema: WildStar
Prikaz jedne poruke
Stara 17.4.2013, 20:57   #17
halabit
Član
 
Član od: 20.4.2010.
Poruke: 98
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 43 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
NE kapiram ovaj grafikon nista.
Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Ovo je kako ja shvatam grafik sto naravno moze biti i pogresno.
Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
Btw sto se tice grafikona, ona isprekidana linija mislim da predstavlja "max level" tj. toliko sadrzaja iznad linije jos ima da se konzumira nakon levelinga.

Kod vecine novijih MMO naslova koji su izasli u proteklih godinu dve , vecina sadrzaja (price) bazirala se na 1-50 lvlovanju, a endgame je bio veoma mali , uglavno grupica daily questova i po koji raid.

Postovao sam grafik samo da bi pokazao kakva je koncepcija sadrzaja u Wildstar-u. Lvlovanje prestavlja samo mali deo cele price i kad se dostigne max lvl ima jos dosta sadrzaja da se igra , a ne samo dosadni daily questovi.

Inace da , isprekidana linija prestavlja presek , ispod je kolicina sadrzaja dostupna tokom lvlovanja a iznad je endgame.

Po samom grafiku mozete da zakljucite da kolicina sadrzaja u Wildstaru je stvarno velika ( iako mozda pri prvom susretu Wildstar moze da bude anti-patican zbog grafike). Ako uporedimo , vecina novih MMO naslova kada izadje ima samo oko 30% sadrzine koje ce Wildstar imati kada izadje.

Bio sam na nekoliko fansajtova i moram priznati community oko ove igre je veoma zreo i prijatan.

Poslednja ispravka: halabit (17.4.2013 u 21:13)
halabit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke