Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2009, 12:47   #14
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Predog za tekst: Polovnjaci

Citat:
dejan_osipaonica kaže: Pregled poruke
@ oluja totalno si u pravu smatram da opis tog starog hardvera svako moze naci na netu toga bar ima na tone.

Ono sto bi mozda imalo smisla je uraditi je nesto kao tema broja 4/96 Otpisani kompjuteri.Gde bi npr kategorija tih otpisanih bila od p2 do starijih p4 masina kao i sta vlasnici istih mogu da ocekuju od njih.Sta poterati od softvera na istima,sta bi mogli igrati.Dakle cisto informativni tekst kakav je bio i taj u br 4/96.Misljenja sam da ljudi olako odbacuju stare racunare koji jos uvek mogu da zavrse posao.Ili sto sam cuo svojevremeno izraz: "briga mene na koliko MHz me cpu ceka da ja otkucam nesto, bitno da radi kako treba"
Nisam mislio ni na opis starog hardvera, niti na ovo, mada ovo isto nije losa ideja. Mada mi se cini da je 2004 ili 2005 bio jedan ovakav test?

Ovo stvarno nije losa ideja s obzirom na to da ljudi vise vole da rade u Officeu 2003 na dual core procesorima nego na masini kojoj CPU kuca na 600MHz, i ne primecuju da office bukvalno radi isto... Ne znam, ja sam samo dao predlog...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke