Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2013, 20:12   #141
herrnikolic
Član
 
Član od: 14.12.2009.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 392
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 29 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko AIM-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko MSN-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Yahooa korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Skypea korisniku herrnikolic
Određen forumom Re: Pitanja početnika

Posle proširivanja c particije ,grub mi svaki put pri restartu ovo kaze.Ja uzmem i ove lin particije obrišem i pridružim d particiji.Pošto sliku win imam u programu easeus to do backup,kad nešto ne valja ja je samo "nalepim" na c.ovaj put za svaki slučaj napravim i bootabilni usb,valjda verzija ovog programa za usb,da može da se bootuje sa njega.medjutm posle restarta ponovo grub kaže isto.ja zadam da se dize sa usb,i zatim je nastavljeno instaliranje slike,na c.restrt kad je završio i namestim na hdd.ponovo grub.ja uzmem hierens boot,tamo odem u grub i ima obcija da se odabere bilo koji sitem koji postoji,odaberem win/vista,i ucita mi nov osvezen w7 tj back up sliku sistema koju sam napravio.i pitanje,kako ukloniti ovaj grub,jer u suprotnom stalno moram u hiersns boot i da kazem da digne win.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Capture (2).JPG
Viđeno:	38 puta
Veličina:	57,8 KB
ID:	46785   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Image12212.jpg
Viđeno:	40 puta
Veličina:	52,6 KB
ID:	46786  
herrnikolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke