Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2019, 17:19   #50
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Devil May Cry 5

Ova igra je pravo remek delo akcionih igara. Ne znam da li je najbolja u serijalu jer je nisam dovoljno dugo igrala da kažem nešto tako hrabro, ali je fantastična.

Neko reče da ne razume šta bi se ovde nekome dopalo. Pa ako ne volite akcione igre, onda ništa. Isto kao što se nekome ko ne voli platforme neće dopasti Princ Persije ili nekome ko ne voli RPG Vičer, Gotik ili Deus Ex.

E sad, da ima mana, ima.

1. Kamera nije Bog zna šta, a s obzirom da je kamera najvažnija stvar u igri, to je priličan problem.

2. Zaključavanje protivnika nikada nije bilo gore, što je čudno kod pete igre u serijalu.

3. Okruženje, mape, kako god - totalno su dosadne i nemaštovite.

4. Novi lik u igri je dosta slabije urađen od druge dvojice. Trebao je da bude osveženje ali čini mi se da će većina jedva čekati da s njim završi.

5. Potpuno subjektivna sitnica, kostimi za Dantea i Nera su isprani, pa sam brže bolje ubacila mod.

6. Ovaj serijal ima prilično lošu ali zabavnu, čudnu, japanski uvrnutu priču. Ovde su pokušali da se unormale (eto nove reči) pa su izgubili malo šmek.

Sve ostalo je pozitivno. Muzika je odlična, što više igrate sve vam se više uvlači pod kožu. Dobro je optimizovana, grafika je ok, glasovna gluma je ok, animacije su odlične. Protivnici su raznovrsni, likovi su raznovrsni, nivoi težine su dobri, naći će se za svakoga po nešto, s tim što mislim da niko nije za Human težinu. A mehanika je apsolutno fantastična, samo što je ovaj post i ovako predugačak da se na to osvrćem.

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
Devil breaker ruke?
Ne kapiram šta koja radi.
Kod Nera su ruke najmanje bitne. Koristi ih za početak da se izvučeš iz neugodnih situacija npr. kad te neko zgrabi. Možda ti je najbolja za početak Gerbera jer se brzo krećeš i može da bude veoma koristan evade a i da vrati protivnicima projektile, npr. kraljicama.

Za Nera je korisno staviti pištolj na neki triger da bi mogao dosta da držiš dugme. Pištolj uvek treba da ti bude napunjen i dosta ga koristi, veoma je koristan. Kad napuniš pištolj do kraja uradiš taunt da ne bi morao da nastaviš da držiš triger.

Nauči da ostaješ u vazduhu koliko hoćeš, za to ti treba enemy step i da koristiš eksid na svaki potez i u svakom kombou. Onda si na konju s njim.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke