Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2007, 20:24   #130
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
AllEyesOnMe kaže: Pregled poruke
koji je najveci level kad se prelazi na world tour-u. meni su udarci na 35 , kretanje 29 i servis 27 , i sve je crveno tj maximalno , ali kad dodjem na neki grand slam deru me..
sudeci po tim informacijama, tvoj igrac je maksimalno nabudzen, samo jos ti da se uvezbas i to je to))
a mozda ti ne odgovara stil koji ti namece tako razvijen lik, ja bih sa tim likom igrao sa osnovne linije uglavnom i slao lopticu u ugao i trcao levo-desno npr...

probaj da eksperimentises koji ti je najjaci adut i koji ti je stil igre, a onda to razvijaj kod lika, recimo, ja svog uvek nabiflam da bude rocket server, zato sto se uzdam u servis najvise, tako da je meni servis 35, tvoj lik je pretpostavljam various shots...jednom sam napravio fast runnera i nisam umeo nista maltene mada, kad se uvezbas dovoljno onda ti je manje-vise svejedno...

pitanja:

-sta triggeruje dalji razvitak lika, recimo meni je servis bio lockovan na 25 i bio sam advanced ili tako nesto, onda su mi odjednom otkljucali da mogu da teram do 35, ali ne znam sta se desilo, znam da ti trener kaze da si sve bolji i bolji, ali ne znam kada se to pojavljuje...

-da li se dobija nesto ako osvojis sve turnire sa 4 zvezdice, tj bez izgubljenog gema? znam samo da ako si bio na svakom turniru dobijes onaj reket u duginim bojama...

-sta je angle, a sta control kod karakteristika reketa?

@topic:

sto se tice top spina, kec je dobar, dvojka je neigriva jednostavno, barem ja nikako nisam mogao da se naviknem na onu nakaznu kontrolu...

vt3 nikako nije toliko jednostavan i stur koliko se cini ljudima koji su ga igrali dve sekunde. kada se igrom ovlada do nekog stepena, tek onda se vidi da ima i taktike i raznovrsnosti, cak i mecevi pocinju da lice na one sa televizora))

sto se tice bacanja, sasvim je okej sto postoji. onaj ko zna da igra, nece se bacati, mozda dva puta u mecu. takodje, bacanje trosi staminu, tako da, samo se ti bacaj, pa ces na pola meca da lipses. tako da je sasvim okej fazon, mozes da se bacas, ali nije preporucljivo, osim u odredjenim situacijama, kao sto mozes i u real life tenisu to da radis sa istim posledicama

jedino sto mi smeta je cinjenica da je nemoguce napraviti aut osim u EKSTREMNO teskih situacijama (vracanje smeca, max servisa...), ne znam zasto nisu to uradili da bude isto kao sa servisom, da postoji 'nevidljivi crosshair' koji moze da ode u aut ako se predugo tripuje...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke