Prikaz jedne poruke
Stara 6.11.2008, 1:07   #140
obZen
Novi član
 
Član od: 6.5.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji MP3 plejer koristite?

Blueberry TomCat 4GB

Nisam stavljao nikakve fotke player-a jer se mogu naci vrlo lako. Pre njega sam koristio Sony NW-E105, u pitanju je starija verzija sony-jevih player-a, 512mb. Kada sam presao sa Sony-ja na TomCat osecao sam se kao da sam presao sa konja na magarca (mada nije da sam ikad jahao ijedno od dva pomenuta zivinceta). Kvalitet Sony-jevih player-a je zaista naprevazidjen! A baterija mi traje duze nego ijednom player-u koji sam imao prilike da vidim. Jedino sto moras da se smaras sa fabrickim software-om, nalik na iTunes. Ako ti to ne predstavlja problem, onda nema prepreka.

Sto se 'macora' tice.. ChiPod k'o ChiPod. Sto nas narod kaze "Koliko para...". Svaki je unikat - nema dva ista na planeti, sto ce reci na svakom je nesto drugo pokvareno! Zvuk, video, upravljanje... trista djavola! Moj, na primer, umesto obecanih USB2.0 imam srece ako izvucem 300 bajta/sek pri prebacivanju fajlova. Ne, ne salim se i ne preterujem, ako hocu neki filmic da prebacim treba mi, brat bratu sat i po'. Al' ko sto rekoh sebi, ako mu je to jedina mana, dobar je. (dosad jeste)

A i uci te da planiras unapred! (bar dan unapred)
obZen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke