Prikaz jedne poruke
Stara 8.11.2013, 23:14   #71
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Kineski pametni telefoni - vrede li?

@Prief Lirator
Odgovoriću ti ovde da čovjeku ne spamujemo temu.
Pa sad za 150 dolara...skoro da se vise i ne može naći brend, već samo neki klonovi, tipa q,i,x 100,200,300...ali ako dodaš do 180,tu bi već moglo da se nadje nešto bolje.
Ne svidja mi se tendencija rasta cena tih telefona jer se gubi smisao jeftinog,a to je jelte jedini razlog zašto ih uzimamo.
No kažem,ako dodaš do, 180 moj favorit je i dalje cubot one koji ima turbo verziju mtk6589,tengda b9202 sa IPS 6.3" ekranom,lenovo a820 je čak i dosta jeftiniji od ova dva,ali sa rizikom carine ,thl w3+ ,i kod nas dosta popularan zte967s ,ali mu je cena otišla u nebesa i dostigao 150$ bar na pandi.Medjutim ako se bude uporan,i čeka dobra prilika može da se prodje i 10-20% jeftinije,uz kupine ,popuste ,akcije, a ima ih dosta cesto.Po meni najbolja akcija je happyhauer na pandi,pa ako uspeš da budes medju prvima,prodješ čak 40% jeftinije.S tim sto se moraš registrovati i staviti subscribe na telefone i čekas.

Poslato sa roamera koristeći TT 2
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
Prief Lirator (8.11.2013)