Prikaz jedne poruke
Stara 4.4.2013, 14:20   #20
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
dulezmaj kaže: Pregled poruke
opet ja takav utisak nisam stekao sa kecom nego sa coh online koga smo oirtaci i ja przili cirka 7-8 sati dnevno znaci dok ne oslepesmo tamo sam u online mecevima lepo budzio svog avatara i svaka partija je donosila nesto novo......iskreno i sad da vrate taj sistem online meceva odma bi uzeo ovako ne vidim sto su imali onakvu probu koja je po meni bila fantasticna *COH online*,ako ce sad da slome mp....sto kaze @dark phoenix daj da probamo ako valja lako cu se ja vratiti u dane provedene uz coh online!
Potvrđujem sve rečeno za COH online. Igra je bila više nego dobra i mnogo zarazna. Ni ja nisam mogao da stanem i stalno je bilo "samo još jednu partiju"
Igrao sam isto sa burazerom i drugarima i uz team speak to je bila tako jaka kombinacija da je to strašno.
(sećam se noći kad smo doneli kompove kod drugara i celu noć do jutra peglali i onako u bunilu i zaspali sanjajući herojske jedinice iz igre da bi čim bi otvorili oči uz tek skuvanu kafu odigrali prvu jutarnju partiju... )

Ne kažem da je loš bio CoH (to je ustvari ista igra) ali u odnosu na CoH online po meni nije se moglo porediti.
Jednostavno bilo je toliko toga što inače u igri nema, general koji napreduje i ima dodatne sposobnosti, herojske jedinice koje nisu preterano remetile balans a davale njima mogućnost zarade kao i raznovrsne strateške mogućnosti,takmičenje non-stop...što reče kolega koga sam naveo svaka partija je donosila nešto drugačije,jedno novo iskustvo i atmosfera je bila sjajna.

Zašto je to puklo?
Mislim da su im startna očekivanja bila prevelika a nisu imali ni dobre developere da izračunaju malo bolje da mogu da zarađuju više već su nekako pustili to previše za dž da se moglo igrati.
Ko je iole znao da igra igru nije morao da potroši ni evro na igru nije čak bilo ni dovoljno motiva da se plati igra i tu je ležao problem.

Posle su izjavili da je to bila proba ali slagali su 100%, nego su developeri bili nesposobni da izvagaju sve i urade tako da zarađuju dovoljno pa su se uplašili da ne ulete u prevelike gubitke.

Evo i ja potvrđujem kad bi to uveli ponovo taj sistem odmah bi uzeo igru.
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke