Prikaz jedne poruke
Stara 30.5.2006, 15:56   #17
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: KDE 3.4.2 -> KDE 3.5.2

Milose,ja bi ti preporucio da ipak ostanes na SuSE-tu,ako je on u globalu zadovoljavao tvoje potrebe....
Ja sam takodje koristio SuSE jedno vreme i mogu reci da je to zaista odlican distro(opet za razliku od Mandrive)
I ne bih rekao da je nesto sporiji i od Fedore ili Mandrive,sem prilikom boot-a,sto je,moras priznati,totalno nevazno jer ne podizes sistem svakih pet minuta zar ne?
Zato,opet za razliku od Mandrive,radi zaista ekstra stabilno,sto je po meni i najbitnije od svega...
A i boot mozes fino da ubrazas tako sto ces preko Yast-a iskljuciti one silne servise sto ti ne trebaju....
I da je sve u SuSE-u prenatrpano to uopste ne stoji,jer prilikom instalacije mozes da izberes sta hoces da instaliras-ja sam recimo uvek birao kombinaciju KDE+Office sto na kraju i dobijes,a sve ostalo lepo dodas po zelji....
Sa druge strane,ako ti je toliko stalo da instaliras taj KDE 3.5.2(sto je po meni potpuno nepotrebno pored zivog i zdravog 3.4.2),ti lepo sacekaj SuSE 10.2 ili nabavi 10.1 i uradi upgrade...
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke