Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2007, 0:22   #13
JeSuis
Član
 
Član od: 18.12.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 274 puta na 76 poruka
Određen forumom Re: Vasa iskustva sa ikomovim kablovskim netom

Koristim usluge IKOM-a, i kablovsku i internet već skoro dve godine, i već duze vreme planiram da se prebacim na ADSL, ali nikako to da uradim zato sto mi baš treba ova e-mail adresa....

Razlozi zbog kojih zelim da se prebacim:
1. Mislim da je ikom jedna od skupljih varijanti interneta...nisam siguran koje su cene, ali uporedi telekom i IKOM, i kaldim se da je telekom povoljniji. Inace ja koristim 64kbs flat i kosta 850 din/mesecno bez kablovske televizije.
2. Strašno me nervira način na koji naplaćuju usluge. Rok za plaćanje (na primer za decembar) je do 5-og decembra. Ako ne platiš već 7-mog ti ukidaju internet. Ja sam njihov korisnik već dve godine, i idalje mi iskljucuju internet odmah čim vide da nisam platio u roku, iako sam redovno plaćao za svaki mesec, tj. nikad im nisam ostao dužan. Ovo je daleko od dobrog odnosa provajdera i korisnika...

Sto se ostalih stvari tiče su OK...jednom se za ovo vreme desilo da nije bilo interneta ceo dan, osim toga nikakvih drugih problema nije bilo. Ali ipak cena i sve ovo sto sam naveo pod 2. dobri su razlozi da razmislite o nekom drugom...

I da, menjanje brzine protoka je besplatno......................

Poslednja ispravka: JeSuis (18.12.2007 u 0:25) Razlog: zaboravih da dopišem
JeSuis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke