Prikaz jedne poruke
Stara 22.9.2018, 21:22   #9
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Bezicne slusalice

Za moj pojam mikrofon je solidno cist nema onog karakteristicnog Echo efekta ako ti usta nisu pod pravim uglom kao kod ovih klasicnih mikrofona npr sa mnogih gaming sluski nize ka srednje cene . I takodje ne probija niti hvata bas svaki krc i sum iz pozadine mislim da ima neku formu noice cancelinga al ne mogu da iskopam gde sam tacno video naziv implementacije dakle to je nesto sto mogu da kazem.

Ali opet ja nemam toliko iskustva sa mikrofonima ozbiljnije izrade pa da imam sa cim da poredim.


Pozitivno je posto je u pitanju model koji je sony izbacio Oko aprila ove godine, vise radnji ima izlozeno ovaj model u fokusu na rafovima pa mislim da ne bilo problem da na nekoj od njih dobijes na kratku probu izlozbeni i vidis da li ti odgovara mada ko zna ipak zivimo gde zivimo .


Doduse imaj u vidu da sam negde citao da iako normalno radi u igrama poput Cs Go i sl, neki su imali blaze probleme da nameste da detektuje mic u Skype na win 10 i na pc uopste, ali to ne verujem je generalan problem jer je apsolutno nelogicno posto ako windows prepoznaje mic u mixeru problem je gotovo uvek resiv.

Poslednja ispravka: sale94 (22.9.2018 u 21:36)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
polarnimeda (30.9.2018)