Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2021, 13:46   #225
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Vampire the Masquerade: Bloodlines 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Nisam bas siguran koliko ovo moze da se nazove odicnom vescu, bar za mene....

OK za misljenje o studiju, ni mene bas nije grejalo sunce sto se tice njihove reputacije, ali menjati citav tim na preko pola puta (i to nakon svega sto se desavalo pre toga, otpustanje glavnih ljudi koji su zacetnici projekta itd) po meni nikako ne moze da bude odlicna vest

I dalje stoji da ovo i moze biti iznenadjenje, ali tesko....Imam osecaj da ce pasti otkazivanje nakon par meseci
Meni je ova odluka bas hrabra, mnogi bi studiji sklepali ovo kako god i izbacili da uzmu kes. Pradox su ozbiljna ekipa i to ovim potezom pokazuju. Otkazivanje sigurno nece biti, jer je Bloodlines jako popularan i jedan od njihovih glavnih aduta. Shvatili su da su ovi los izbor i da ne mogu da ispostuju standarde koji su postavljeni i to je to. Nadam se samo da ce naci neki mnogo ozbiljniji studio koji ce ovaj kultni nastavak uraditi kako treba i dolikuje.

Iskreno voleo bih da to bude Obsidian, jer su tamo Leonard Bojarski i Tim Kejn. Meni je The Outer Worlds legao bas dobro, klise, vec vidjeno sve, ali nekako sa dusom i pitkoscu, laganica igra za opustanje.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke