Prikaz jedne poruke
Stara 17.3.2015, 0:01   #39
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Ori and the Blind Forest

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Da li je igra dosta teška kasnije?
Mislim da ja nisam prešao puno ali sam morao da naučim skakati od zida do zida, nikako mi nije skakao dovoljno ali sam skontao da i tu trebam duže držati "jump" da bi skočio kako treba. U početku sam igrao na tastaturi ali sam vidio šta ovde neki pišu pa sam se prebacio na gamepad.

Ona neka vrata se otvaraju sa energetskim loptama ili šta već, resursima, onim koje koristim i da snimam poziciju, a troše se i na onu kuglu kojom razbijam ona kamena vrata. Sve u svemu treba ih imati dosta jer se za svašta koriste, nerijetko nedostaje
Nije teska. Bas suprotno, laksa je. Kako budes odmicao postajes sve jaci jer ces pronalaziti upgrade za power i health i prakticno niko nece moci da te ubije. A otvaranjem skill tree-ja dobijas nove mogucnosti. Uglavnom razvijaj sve podjednako ali gledaj da sto pre dodjes do triple jump-a jer dosta pomaze i moze te izvuci iz gomile situacija. Ako i ne mozes nesto da dohvatis ne brini moci ces kasnije. Ako naidjes na neku prepreku koju ne mozes da predjes ostace ti obelezeno na mapi pa kada dobijes potreban skill mozes da se vratis. Svet je lepo povezan tako da neces gubiti puno vremena na backtracking i mozes svuda da dodjes za minut do dva.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dzigi na korisnoj poruci:
Paladin (17.3.2015)