tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2015, 13:41   #211
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Moram da kazem i da je my career glup do bola. I sta je ovo sa off danima? Zakljucano nista ne mogu da radim. Ah da mora da se igra svaka utakmica
Zaista?? Ja sam još uvek ruki. Mada sam čitao na OS-u da nije toliko loše u drugoj sezoni. Mada ljudi previše očekuju od tog moda. Po meni, poenta je da razvijaš svog igrača kroz utakmice, usput zarađuješ na onim endorsmentima i drugim glupostima, trošiš tako zarađene VC-e na još veće gluposti, treniraš svog lika i pleteš sa njim u MY PARK i PROAM modovima, a ne da gledam nekakav film između tekmi...

Uspeo sam da aktiviram onaj AUTOHOTKEY, da odigram pola utakmice na tastaturi, ali sam se previše zainatio da naučim da lomim ovaj gejmpad, samo zato da ne bude da sam pare za njega bacio uzalud. Juče sam konačno uspeo da pobedim Orlando sa dva razlike na PRO nivou. Za jedno 6 meseci ću doći do nivoa na kom sam bio sa tastaturom u 2K15...

Da, zanimljiva stvar koju je, verovatno, retko ko primetio - Kada se igraju one koledž utakmice, pre početka kamera snimi čirlidersice, kao i muške čieliderse iznad njih. A naravno, među njima Majk Vang, Skot O Galaqger i Džon Maseda, glavni likovi u vezi igre. Da li ih to neki programer malo zahebava ili šta, ali fora je dobra...

Poslednja ispravka: NastyB (29.9.2015 u 13:49)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke