Prikaz jedne poruke
Stara 2.9.2008, 23:36   #11
wipeout
Član
 
Član od: 2.9.2008.
Poruke: 34
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Google Chrome

malo sam ga testirao i evo mojih zapazanja:

- radi nesto brze od opere, ali ima neznatan "hang time". Dakle nakon entera primetim da cache-uje fajlove ali ih ne prikazuje. Onda spuca sve odjedanput pa lici da je odjednom prikazao celu stranicu

- gui je, bar za mene, mnogo spartanski i opet me nervira sto se polozaj ikonice za novi tab stalno menja (pomera na desno), cime se gubi uniformnost, rasplolozivost i funkcionalnost (to je uvela opera 9.5 - ni sam ne znam zasto)

- jeste da pamti passworde ali cemu sluzi opcija za prikaz istih. Dakle u podesavanjima je dovoljno da oznacite sajt, forum... za koji koristite odredjeni user name i kliknete na show password. I password se lepo prikaze slovima i brojevima. Stupid

- muci se sa web 2.0 sajtovima tipa deviantart, softpedia... mada mislim da je tu u pitanju beta implementacija jave

Posto je ovo i dalje beta treba mu dati par meseci peglanja i utezanja pa da se oformi neki kvalitetniji zakljucak.

Ako je u firefoxu, operi i safariju podrazumevani pretrazivac Google, nije uopste sebicno i neskromno da i sam Google postavi isti za default. Tu ne bi smeli da imamo duple arsine. Uopste nije problem da Google postavi na desetine google servisa u svoj browser, reklamnih ili aplikativnih. Bar do onog trenutka kada ne budu vise google-ovi nego neki drugi.
wipeout je offline   Odgovor sa citatom ove poruke