Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2020, 0:57   #3151
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
2077 grad/mapa je dizajniran po receptu GTA Online. To im je glavni cilj. Obzirom da kasne sa razvojem i ako mi nije jasno sta su radili sve ove godine (Anthem all over again ?), multiplayer izlazi 2022.

Ovaj "AI" ce ostati isti. Dodat ce mikro-transakcije i pucaj. Od svega su meni bugovi najmanji problem. Igra ima mehaniku kretanja goru nego DOOM 2. Ne postoji trancicija izmedju animacija/pokreta. Onaj sidestrafe kada trcis je kao da fali dodatna animacija izmedju. Hard cut. I dalje, nakon toliko patchovanja, running prekine sta god da dotaknem. Kada silaziš sa trotoara trcanje prekine da trebas pustiti dugme pa ponovo pritisnuti. Mozda prva igra u zivotu da igram kojoj trcanje prekine skok. A onda imas glitch sa infinity slajdingom.

Najbolje se vidi problem sa mehanikom i koliko je ruff kada se gleda lik iz treceg lica. Ne govorim o modelu koji i ne treba da vidis vec kretanje koje izgleda kao da neko sa 300 pingom lagga u MP igri: https://www.youtube.com/watch?v=b9UeWvDs8UI

Ja misli da to nisu bugovi vec njihovo vidjenje kako igra treba da izgleda. I to se na zalost nece nikada promjeniti. Nadam se da ce me demantovati.

Multiplejer radi nezavistan tim ljudi, takođe - i on će svakako biti odložen, fokus je sređivanje igre i dva story DLC-ja koja su najavili, tkd ne verujem u te teorije da je njima cilj da idu na GTA:O narativ.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke