Prikaz jedne poruke
Stara 21.1.2017, 23:45   #567
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Mislim, opet se ide iz krajnosti u krajnost kad je Nintendo u pitanju, niko da sagleda cinjenice i da malo objektivnosti svemu. Sa jedne strane imamo ljude koji, moram priznati, sa pravom kritikuju neke elemente vezane za Switch, ali zato preteruju sa tim kako je slab hardver ne uzimajuci u obzir da se radi o ubedljivo najacem parcetu hardvera koji je mogao da stane u tablet i da taj tablet pusta igre kvaliteta reprodukcije slike veceg od PS360, sto je impresivno. Nema nikakve veze direktno sa Nintendom, ali neverovatno koliko je sve napredovalo za 10 godina. Dakle hardver je jako moderan i jak za prenosivu konzolu.

Sa druge strane vetar preteruje sa pokusavanjem da spinuje stvari i non stop se brani od necega sto niko nije ni napao. Da, Nintendo je uvek imao svoj smek po pitanju hardvera i kvalitetan softver. Switch opet ima svoj smek po pitanju hardvera (i dobar i los), ali zato od tog softvera ni S. Prosto covek da se zapita sta je Nintendo radio dve godine i gde je bio? Ovo vetre sa indi naslovima si takodje onako bas bezveze napisao jer ima ne kvalitetnih, nego igara koje gaze po 99% AAA naslova svih izdavaca pa i Nintenda koje su dosle od truda i rada jednog coveka. Undertale mi pada na pamet kao neverovatna igra nastala pod uticajem jedne fransize, i to ni manje ni vise Nintendove, koju doticni izdavac zanemaruje vec 20 godina. Ja recimo jedva cekam yooka laylee koji izgleda fantasticno i koji su pravili ljudi koji su imali iskustva sa Nintendo 3D platformerima. Mozda ti ne volis indi igre, ali ima dosta kvalitetnih naslova koje ti preporucujem ako nista drugo da probas, ako vec nisi.

Tako da rasprava koja ne vodi nikuda i prepucavanje bez cilja...
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
doctor (21.1.2017), player1 (22.1.2017)